Beşiktaş Araç Kiralama

 

besiktas-arac-kiralama-noktasi

QuickPlus Rent a Car olarak İstanbulda oto kiralama hizmeti veren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün yeni uygulamalar başlatmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan bu uygulamalarımız doğrultusunda beşiktaş araç kiralama noktamızı oluşturarak müşterilerimize beşiktaş merkezden yada beşiktaş ilçemizdeki adreslerinde araç teslimatı yapmaya başladık.

Araç kiralama sırasında yaşanan en büyük sıkıntıların başında gelen teslimat sorunu, siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda firmamız tarafından dikkate alınmış olup beşiktaş araç kiralama noktamız gibi yeni teslimat noktaları oluşturulmaktadır.

Beşiktaş araç kiralama noktası ile beşiktaş ve komşu semtler dışında, deniz ulaşımını kullanarak bu bölgeye kolay ulaşabilecek müşterilerimize de hızlı ve güvenli hizmet sunabiliyoruz. 

Kadıköy ve Üsküdar vapur hattı ile Beşiktaş araç kiralama noktasına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca birçok semtten Beşiktaş´a toplu taşıma hattı mevcuttur. Tüm bu deniz ulaşımı ve toplu taşıma hatları göz önünde tutulduğunda, Beşiktaş araç kiralama noktası ile güvenli ve konforlu hizmeti birçok müşterimize sunabilmekteyiz.

 Duyurular & Kampanyalar

Anket

Yakıt Harcamalarınızın %10´u bizden desek, benzinli araçları tercih edermisiniz?
Evet
Hayır

E-mail Kayıt Formu

Güncel Kampanya ve Avantajlarımızdan haberdar olmak için kayıt olun.
E-mail Adresiniz :

Mesafe Hesaplama